.

.

Беверли Хилс Поло Клуб кука И Јамка момчиња Отворени Прсти Деца спорт сандали-Маслиново, 12

Беверли Хилс Поло Клуб кука И Јамка момчиња Отворени Прсти Деца спорт сандали-Маслиново, 12

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Беверли Хилс Поло Клуб кука И Јамка момчиња Отворен Пети Деца спорт сандали. Овие сандали се одлични за сите активности и се многу лесни за преземање и исклучување со удобен ремен за кука и јамка. Овој дизајн со отворени прсти им нуди на вашите деца најдобра удобност, совршена за плажа, базен, секое секојдневно склопување пролет или лето. Удобно : Неговиот висококвалитетен материјал ги прави да останат удобни цел ден. Дизајн на кука и Јамка : за да ги одржите нозете на вашето дете безбедни и подготвени за секоја пригода. Издржлив : ѓонот ќе трае со месеци на абење и многу повеќе!. Отворен Прст : Овој дизајн ги одржува прстите свежи и удобни во текот на целиот ден. Висококвалитетно : Направено имајќи го предвид искуството на корисникот.

За производот

Купувачите избираат и