.

.

Сан Франциско 49ерс нфл 49ерс 24оз Нацрт Тамблер

Сан Франциско 49ерс нфл 49ерс 24оз Нацрт Тамблер

DEN 319.68

Од стока
Достапно.

Нацртот Обложен со Прав е Чаша За Пијалоци Од Нерѓосувачки Челик Изолиран од Вакуум 24оз. Дизајнирана За Заклучување На Студ За Ладни Пијалоци и Топлина за Топли Пијалоци, Конструкцијата од нерѓосувачки Челик 18/8 Е со највисок квалитет на располагање. Комплет со метална графика со висока дефиниција и висококвалитетен амблем; резултатот е чаша која не само што се спротивставува на оштетувањето доколку се испушти, туку и изгледа и се чувствува одлично. Сан Франциско 49ерс нфл 49ерс 24оз Нацрт Тамблер : Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Материјал : 100% Нерѓосувачки Челик Тело; 100% Бпа-Слободен Пластичен Капак. Вакуум-изолирани. Висока дефиниција металик графика. Прашок обложен. Држи приближно 24оз. 18/8 нерѓосувачки челик изградба. Дизајниран за одржување на ладни пијалоци ладни и топли пијалоци топли. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Големи Американски Производи.

За производот

Купувачите избираат и