.

.

Станспорт Алуминиум 55 Шатор Пол

Станспорт Алуминиум 55 Шатор Пол

DEN 351.84

Од стока
Достапно.

сите сме биле таму : поставивте камп само за да имате ненадеен дожд на вашата парада. Следниот пат, брзо поставете церада, крошна или шатор со рамка со овој Стен спортски Алуминиумски Телескопски Столбови за Шатори со Заклучување со Копче. Тие се целосно прилагодливи на 8 стапки., па дури и вашите највисоки пријатели можат да најдат засолниште од невремето. Цврстиот алуминиум нема да ' рѓосува или да се наведнува, а прилагодувањето на бравата за притискање го одржува столбот безбеден, така што вашиот шатор нема да ви се сруши во лицето. Заклучување на копчето. Идеален за шатори од сите големини. Брои : 1.

За производот

Купувачите избираат и