.

.

Дизни замрзнати деца опрема за дожд, Пончо јакна за дожд и сет на капа за дожд

Дизни замрзнати деца опрема за дожд, Пончо јакна за дожд и сет на капа за дожд

DEN 479.84

Од стока
Достапно.

Замрзнати деца Пончо јакна од дожд и капа за дожд 2 парчиња сет. Елса и Ана знаат нешто или две за времето! Дозволете им да му помогнат на вашето малечко да остане суво цел ден со овој симпатичен сет на замрзнати тематски опрема за дожд. Пончо е еднократно и има корисен аспиратор. Преклопете го во сопствената пакувачка торбичка за совпаѓање и клип на ранец за лесно складирање. Шапката има омилен лик на Дизни и стилизирање на корпи. Виолетова. Елса и Ана. Пончо = качулка, еднократно, со пакувачка торбичка за појавување. Капа за корпи. Една големина најмногу одговара. Фабриација на пончо = 100% полиестер. Направено во Кина.

За производот

Купувачите избираат и