.

.

Ли машка гроздобер кратка ракав, XS-5XL

Ли машка гроздобер кратка ракав, XS-5XL

DEN 239.68

Од стока
Достапно.

За мажите кои ги сакаат своите удобни маички, оваа гроздобер со кратки ракави на Ли Метер Хедер од Ли нуди класичен гроздобер изглед и исклучителна вредност за да ја задржите вашата гардероба полна со маичките што ги сакате. Оваа маичка е направена од мека три-мешавина ткаенина која обезбедува неспоредлива мекост, а финишот на ткаенината е лесна за облекување нагоре или надолу во зависност од приликата-совршено за носење на работното место во текот на денот или за време на викендите со пријателите. Ли машка гроздобер кратка ракав, XS-5 XL : мека, исцедена ткаенина. 52% памук 36% полиестер 12% рајон. Краток ракав. Вратот на екипажот. Класично вклопување. Облечете се или облечете се. Продолжена големина достапна само на 5x L на Интернет. Лесна грижа, машина за перење. Кликнете овде за 2-пакет.

За производот

Купувачите избираат и