.

.

Дорман ЦА28354ПР Предна Десна Долна Контролна Рака На Суспензијата За Специфични Модели На Мерцедес-Бенц одговара избери: 2001-МЕРЦЕДЕС - БЕНЦ МЛ

Дорман ЦА28354ПР Предна Десна Долна Контролна Рака На Суспензијата За Специфични Модели На Мерцедес-Бенц одговара избери: 2001-МЕРЦЕДЕС

DEN 3846.72

Од стока
Достапно.

Оваа контролна рака на суспензијата е прецизно дизајнирана и ригорозно тестирана за да обезбеди сигурна замена за оригиналната опрема на одредени возила. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Сигурно вклопување-прецизно-дизајнирано за да одговара на дизајнот и димензиите на оригиналните компоненти. Издржлива конструкција-произведена според строги стандарди користејќи цврсти, безбедни материјали. Ригорозно тестирани-темелните мерки за контрола на квалитетот обезбедуваат долговечност. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Мерцедес-БЕНЦ МЛ320 : 2001, 2002, 2003 Мерцедес-БЕНЦ МЛ350 : 2003, 2004, 2005 Мерцедес-Бенц МЛ430 : 2001 Мерцедес-БЕНЦ МЛ500 : 2002, 2003, 2004, 2005 Мерцедес-БЕНЦ МЛ55 АМГ : 2001, 2002, 2003.

За производот

Купувачите избираат и