.

.

Ориентален Мебел Дела На Климт Платно Ѕид Уметност, Бакнеж, 19.75 W 19.75 H

Ориентален Мебел Дела На Климт Платно Ѕид Уметност, Бакнеж, 19.75 W 19.75 H

DEN 719.84

Од стока
Достапно.

Едно Од Најпрепознатливите парчиња На Австрискиот Симболистички уметник густав Климт. Светла, зафатена мешавина на форма и боја околу маж и жена. Верно репродуцирана со модерна технологија за печатење со мастило на подготвено платно со квалитет на уметност и монтирана на рамка од смрека. Дела На Климт Платно Ѕид Уметност, Бакнеж : Висок квалитет на печатење на почетокот. 20. век ремек-дело. Динамична мешавина на бои и дезени. Професионално испружена на митрирана дрвена рамка. Боја : мулти. Материјал : платно, смрека дрво.

За производот

Купувачите избираат и