.

.

Единствени поволни перници за перници за перници за египетска памучна перница сет од 2

Единствени поволни перници за перници за перници за египетска памучна перница сет од 2

DEN 367.84

Од стока
Достапно.

Египетските поволни цени од 250 конец Египетски памучни перници со скриено затворање на патент се меки, лесни и издржливи. Чувајте ги перниците чисти и подолг живот, капаците за дишење перници ќе ви обезбедат кул и удобно спиење цела ноќ. Машинско миење во вода од ладна/средна температура, суво суво на ниско. Забележете дека тие би можеле да се брчки малку на почетокот затоа што тие се памучен материјал, препорачуваме да ги извадите од Дајер пред да завршат сушење и да не користат белило за да го ограничат бледнее. Ве молиме, проверете дали перниците се вклопуваат во големината на вашата перница пред набавката и да дозволите мали разлики во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Земја на потеклото : Увезено. Единствени поволни цени перници за перници за египетска памучна перница сет од 2 материјали : памук. Содржина на пакетот : 2 x Зиперски перници, перници не се вклучени. Кинг : 20 "x 36". Скриено затворање на патент. 250 броење на нишки. Мека и издржлива. Машинско миење на ладно. Земја на потекло : Увезен.

За производот

Купувачите избираат и