.

.

Суета Фер Женски Двојно Пресече Половина Лизга, Стил 11717

Суета Фер Женски Двојно Пресече Половина Лизга, Стил 11717

DEN 1033.44

Од стока
Достапно.

Саемот За Суета Двојно Пресече Половина Лизга завеси убаво под облека. Закривените странични процепи од двете страни на лизгањето овозможуваат слобода на движење и спречуваат прикажување под фустани и здолништа. Шиењето на долниот раб обезбедува прекрасен раб. Мазната ткаенина е антистатичка и анти-прилепувачка што овозможува оваа половина лизгање да се лизне под вашата облека. Суета Фер Женски Двојно Пресече Половина Лизга, Стил 11717 : Завеси убаво под облека. Заоблениот страничен шлиц од двете страни на здолништето овозможува слобода на движење и спречува прикажување под фустани и здолништа. Антистатичка и анти-прицврстувачка ткаенина се лизга под облеката. Шиењето на долниот раб обезбедува прекрасен раб. Половина лизгање достапно во должина од 18" и 32". 100% Најлон. 11717.

За производот

Купувачите избираат и