.

.

Топка за вежбање за Фитнес, Јога, Породување и Породување

Топка за вежбање за Фитнес, Јога, Породување и Породување

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Сетот за стабилност на професионално одделение Бинтива беше дизајниран имајќи го предвид потрошувачот свесен за телото. Разновидната топка ја користат здравствените и фитнес професионалците за да се фокусираат на зајакнување на главните мускулни групи на телото. Комплетот за топки за тело бинтива вклучува бесплатна пумпа за нозе и мал водич за упатства за вежбање, така што е подготвен за употреба веднаш надвор од кутијата. Топката за вежбање Бинтива е изработена од материјали против пукање без латекс за да се обезбеди крајна безбедност на корисниците. Текстурираната површина гарантира дека корисникот ќе остане безбеден додека вежба или седи на топката. Топката за теретана бинтива има густа школка што не пукна, така што може лесно да држи потешки или бремени корисници. Атрактивните топчиња со светли бои се погодни за употреба и во професионални и во домашни поставки. Анти-Рафал. Латекс Слободен. Нелизгачка Површина. Слободен Нога Пумпа.

За производот

Купувачите избираат и