.

.

Раста Импоста Боб Рос Комплет И Фустан Двојки

Раста Импоста Боб Рос Комплет И Фустан Двојки

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Во 1992 Година, Роберт Берман создаде волнени дредови, ги залепи во бејзбол капа, го носеше капачето во бар на Островот Лонг Бич, ЊУ ЏЕРСИ и го продаде од главата за 20 долари и пиво. Тоа започна Раста Импоста! Роберт направи нови стилови на новини капи, а потоа ја прошири Раста Импоста за да вклучи костими за комплетирање на изгледот. Раста Импста допира до потрошувачите кои сакаат брзи начини да се облекуваат за забави, прослави, настани и Ноќта на Вештерките. Одличен Костим За Парови!. Добро за Најдобрите Пријатели, исто така,!. Секој што ќе ве види како ги носите овие костими ќе се насмее!. Комплетот Боб Рос и Уметничкиот Фустан се костими со една големина за удобно вклопување. Симпатична Уметност Резервоарот Фустан брише чиста со влажна крпа и одговара на женските големини 4-8. Комплетот боб Рос вклучува кадрава перика, брада со еластична лента за глава, палета на бои и четка за бојадисување. Додадете своја кошула и фармерки за да го комплетирате прикажаниот изглед.

За производот

Купувачите избираат и