.

.

Белатера Дома во. Огледало кабинетот

Белатера Дома во. Огледало кабинетот

DEN 4927.36

Од стока
Достапно.

Овој огледален кабинет е дизајниран да создаде хармонична комбинација на елеганција и функција. Се одликува со дрвена основа во силуета на правоаголник. Обезбедување силна изградена за долготрајни перформанси. Изграден е од цврсто дрво со без рамка, мазно и полирано огледало на работ. Полицата е прикачена на рамката на огледалото обезбедува простор за складирање или облекување на огледалото. Со соодветниот страничен кабинет, ги прави малите предмети лесно достапни На вашите прсти Белатера Дома 42 во. Огледало кабинетот.

За производот

Купувачите избираат и