.

.

АД 1 2х12 - Опашка Пердув Темперамент

АД 1 2х12 - Опашка Пердув Темперамент

DEN 463.84

Од стока
Достапно.

1/2 " х 12-18", Чекор Во Ременот За Кучиња, Шема На Пердуви На Опашката, Нерестриктивен, Дизајнот На Обвивката Го Отстранува Притисокот Од Пределот На Грлото, Лесно Вклучување И Исклучување, Прилагодливиот Ремен За Градната Коска Обезбедува Совршено Вклопување, Оловото Е Прикачено На Двата Прстени Д, Не Се Препорачува За Врзување, Се Препорачува За Кученца И Мали Кучиња До 20 ФУНТИ, Гарантирано Дури и Ако Се Џвака. Дизајнот Со Обвивка Го Отстранува Притисокот Од Пределот На Грлото.

За производот

Купувачите избираат и