.

.

Викерман 6 Бургундија Сјајот Боровинки Божиќ Украс, По Торба

Викерман 6 Бургундија Сјајот Боровинки Божиќ Украс, По Торба

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Викерман 6" Бургундија Сјајот Боровинки Божиќ Украс. Овој прекрасен украс од бор има мат врежан врв со сјајни акценти и сјајно дно. Разновидноста на завршетоци на овој украс создава елеганција што ќе го надополни секој проект за украсување на празници. Направено со пластика отпорна на кршење. Орнаментот има дупчено капаче обезбедено со зелена цветна жица. Вклучува 6 парчиња по пакување. Изработени Од Пластика Отпорна На Кршење. Сјајот Нагласи Мат Финиш. Дупчат И Жичен Безбедна Капа. 6 Орнаменти по пакување.

За производот

Купувачите избираат и