.

.

Момци за чудо нација поделија маица со кратки ракави, големини 4- & хаски

Момци за чудо нација поделија маица со кратки ракави, големини 4- & хаски

DEN 144.00

Од стока
Достапно.

Сплит шема и кратки ракави прават удобно, стилско комбо од Wonder Nation. Цврстите тон на тон земаат задниот дел на оваа шарена маица за момчиња кои имаат контрастни отпечатоци и класичен дизајн на екипаж. Исклучиво на и. Екипаж. Кратки ракави. Сплит дизајн. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Маица со кратки ракави на момчињата со поделена шема од Wonder Nation.

За производот

Купувачите избираат и