.

.

Без граници јуниори поштенски кардиган на предниот ребро

Без граници јуниори поштенски кардиган на предниот ребро

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Слој на стилот без ребрести кардиган на границите. Лесен, стил-на-и-и-движење стил, овој лесен џемпер може да се удвои како симпатичен врв благодарение на двонасочниот, поштенски дизајн. Исклучиво на. Материјал : 78% Рејон/22% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Модел е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опремена. Тежина : лесна Текстура. Риблиран кардиган на јуниори од без граници.

За производот

Купувачите избираат и