.

.

Нов стандарден преден спојлер за замена, се вклопува во 2006 година- Пикап на Ford LightDuty

Нов стандарден преден спојлер за замена, се вклопува во 2006 година- Пикап на Ford LightDuty

DEN 354.88

Од стока
Достапно.

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме нов стандарден спојлер за предниот браник за замена, со дупки за влечење кука , Модели од датумот на производство 08/09/05, ги исклучува пакетот FX2 и Харли Дејвидсон. Тој е дизајниран да го замени постојниот спојлер. Тоа одговара на вашиот пикап за Ford Lightduty во 2006-2008 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai нов стандарден преден спојлер за замена, одговара на 2006-2008 Pippup Ford Light Duty со дупки за куки за влечење, модели од датумот на производство 08/09/05, го исклучува пакетот FX2 и Harley Davidson, изработен од пластика. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Одговара Изберете : 2006-2008 Ford F150 и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и