.

.

78 116 0'.18 сив килим за полипропилен област

78 116 0'.18 сив килим за полипропилен област

DEN 6656.00

Од стока
Достапно.

Сложените ленти со украсена сива ја преминуваат сребрената основа на нашиот килим на enена. Овој современ центар работи добро со модерни трендови за украсување и служи како убава фокусна точка. Издржлив, но сепак мек на допир, овој исклучителен килим е лесен за чистење, отпорни на дамки и отпорни на избледени години со години без загриженост, како во затворен простор, така и надвор. 78 "x 116" x 0'.18 "Греј полипропилен област килим.

За производот

Купувачите избираат и