.

.

Балтимор Равенс 11 Машка градина Гном од засекогаш колекционерски производи

Балтимор Равенс 11 Машка градина Гном од засекогаш колекционерски производи

DEN 465.44

Од стока
Достапно.

Овие нови роаминг градинарски гноми се подготвени за вашата градина! Овие високи фигури од 11 "се изработени од материјал од смола и доаѓаат кај вас со целосни бои на тимот на НФЛ и логоа специфични за тимот. Тие се слатки, забавни и сакаат да патуваат од време на време! Направени од засекогаш колекционерски производи. Овие нови роаминг градинарски гноми подготвени се за вашата градина! Овие 11 "високи фигури се изработени од материјал од смола и доаѓаат кај вас со целосни бои на тимот на НФЛ и логоа специфични за тимот . Тие се слатки, забавни и сакаат да патуваат од време на време! Направени од засекогаш колекционерски производи.

За производот

Купувачите избираат и