.

.

Сензор за позиција на коленестото вратило компатибилен со 2011- Ford Fiesta 4Cyl 1.6L продаден индивидуално

Сензор за позиција на коленестото вратило компатибилен со 2011- Ford Fiesta 4Cyl 1.6L продаден индивидуално

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално Конфигурација : 3-постепено машко терминал; 1 Femaleенски Connector Inter Change Дел Број : PC913, 1966005, 0232103052, BE8 Z6 B288 AREPLACES OE Број : BE8 Z6 B288 AWARRANTY : 1-годишна гарантирана за замена на 1-годишна работа-и за да се одржи заменливото за замена на МО Производ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. Титаниум) го заменува бројот на ОЕ : BE8 Z6 B288 A. Број на размена на дел : PC913, 1966005, 0232103052, BE8 Z6 B288 A. Се вклопува во Изберете : 2011-2017 Ford Fiesta SE и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и