.

.

Одлична вредност говедско равиоли

Одлична вредност говедско равиоли

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Одлична вредност од говедско месо равиоли во домат само микробранова содржина на конзервата и ќе имате вкусно јадење за само неколку минути. Содржи дваесет и четири (24) контејнери со 15 унца со голема вредност од говедско месо. Совршено за попладневна закуска или ручек лесен за подготвување. Може да се подготви на шпоретот или во микробранова печка. 0 грама транс маснотии по порција. Без вештачки вкусови. Без вештачки бои. Нема конзерванси.

За производот

Купувачите избираат и