.

.

Farberware Holiday Jingle Sвончиња печеа по патот шпатула со црвена рачка

Farberware Holiday Jingle Sвончиња печеа по патот шпатула со црвена рачка

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Од ножеви и табли за сечење до чајни софтвер и гаџети, секоја ставка во семејството на производи Фарбервер е дизајнирана со вас во умот и е изградена според највисоките стандарди. Не е ни чудо што тие се најпродаваниот бренд за прибор за јадење денес во Америка. Со сè, од збир на мерни лажици за прецизно готвење до екранот што апсорбира миризба што апсорбира, кој ве штити од распрскувачи и ароми за готвење, алатките и гаџетите на Farberware се дизајнирани да го направат готвењето пријатно и ефикасно. Силиконската глава е отпорна на топлина. Основана пред повеќе од 100 години, Фарбервер секогаш се залагаше за вредност, квалитет и издржливост. Погодна кука за виси.Оваа празнична шпатула е одлична за сите ваши потреби за печење или готвење. Farberware нуди целосна линија на алатки и гаџети, од класичен до современ, за сите ваши задачи за подготовка на храна. Силиконска глава нема да гребе прибор за готвење што не е стакло.

За производот

Купувачите избираат и