.

.

Седи бик 1 платно уметност од Дин Русо, бел мат, дрвена рамка

Седи бик 1 платно уметност од Дин Русо, бел мат, дрвена рамка

DEN 242.72

Од стока
Достапно.

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Седи Бул 1“ платно уметност од Дин Русо, бел мат, дрвена рамка : Уметник : Дин Русо. Предмет : Портрети. Стил : Поп -уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

За производот

Купувачите избираат и