.

.

Тајни богатства женски и женски плус салон џогери

Тајни богатства женски и женски плус салон џогери

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Супер меки и ох, толку лесни за носење, удобните џогери на тајните богатства беа дизајнирани да се релаксираат. Совршено за ден или ноќ, зафатен или не толку мерен денови. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. midrise. Опуштено вклопување. Повлечете стајлинг. Две предни џебови. Влечење на половината; ребрести манжетни. Достапно во разновидни бои. 57% рециклиран полиестер/25% памук/18% рајон. Машина за перење. Увезени. Салон џогери за жени од тајни богатства.

За производот

Купувачите избираат и