.

.

Мермерни мешавини, прскалки со виножито, 7. мл

Мермерни мешавини, прскалки со виножито, 7. мл

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Попрскувања, виножито 7,3 мл (207 г) производ на Канада. За забавни креации за сладолед : 1. Истурете. 2. Измешајте внатре. 3. Уживајте! Содржи соја. Направено на опрема што исто така обработува кикирики, ореви, млеко, пченица и глутен без пченица. 7,3 мл (207 г) Окала, ФЛ 34478 877-726-8793 мермерни мешавини. Виножито прскаат. 7,3 унци.

За производот

Купувачите избираат и