.

.

Ткаени Двојно Четкани Микрофибер Лист Во Собата

Ткаени Двојно Четкани Микрофибер Лист Во Собата

DEN 279.84

Од стока
Достапно.

Malma90qqdrms Лист Set2 Навлаки За Перници Овластен Дилер Малуф 3 Година Сад Гарантира Супер-мека и долготрајна; четкани постелнини од микрофибер со Ткаени нудат удобно опкружување за спиење со неверојатна вредност. Природно влакната отпорни на дамки и брчки ја прават грижата без напор; без пилинг или намалување. Длабоките џебови создаваат совршено вклопување, додека живописните бои претставуваат елегантно дополнување на секој кревет.Супер мека; четкани микрофибер дамки и отпорни на брчки преголеми димензии за покривање на страните на душекот достапни во комплети чаршафи или комплети за навлаки за перници длабоки џебови и преголеми димензии за длабочини на душекот 6" - 18"универзалниот дизајн на вклопување Со дебела еластика обезбедува сигурна гаранција за фитмалуф 3 години гарантира Висококвалитетна конструкција Ткаен Двоен Четкан Лист Од Микрофибер : луксузен и достапен. 100 проценти двојно четкана ткаенина од микрофибер. Без брчки. Отпорен на дамки. Хипоалергично. Отпорен на грини од прашина. Грижа : машинско перење; исушете се.

За производот

Купувачите избираат и