.

.

Врба Крик Прес зошто кучињата го прават тој wallиден календар

Врба Крик Прес зошто кучињата го прават тој wallиден календар

DEN 175.84

Од стока
Достапно.

Дванаесет iousубопитни кучешки однесувања се илустрирани со светли, целосни фотографии во боја и се објаснети во описен текст. Календарот на wallидови со голем формат има дневни мрежи со доволно простор за закажување состаноци, родендени и потсетници; Шест бонус месеци од јули до декември 2019 година; Фази на месечината; Американски и меѓународни празници. Големина од 12 "x 12" (се отвора до 24 "висока x 12" ширина). Големи простори за пишување. 18 месеци употребливи мрежи. Информации за бонус како празници, набудувања и фази на месечината. Висококвалитетен залиха на хартија. Заштитно смалување.

За производот

Купувачите избираат и