.

.

Ахим Стерлинг 12 х12 Кора И Стап Винил Подни Плочки Плочки Квадратни. Фт. Рустикален Мермер

Ахим Стерлинг 12 х12 Кора И Стап Винил Подни Плочки Плочки Квадратни. Фт. Рустикален Мермер

DEN 479.84

Од стока
Достапно.

Ахим Стерлинг 12х12 Винил Кора И Стап Тротоарите Колекција ви овозможува лесно да инсталирате и веднаш да ја ажурирате секоја соба во вашиот дом. Дали отсекогаш сте сакале нов кат во Кујната, Трпезаријата, Спалната Соба, Бањата, Подрумот или Фоајето? Колекцијата Стерлинг нуди плочки со дебелина од 1,2 мм, 12 х 12 инчи во прекрасни стилови кои го имитираат вашиот избор на мермер, камен, керамичка плочка или тврдо дрво. Инсталирањето е брзо и лесно, само излупете и залепете се на рамна и сува површина. Винилните плочки може да се исечат со помошен нож, не се потребни специјални алатки за сечење. Вклучени се 20 квадратни стапки по кутија (20 плочки по кутија), упатства за инсталација. 1 Година Ограничена Гаранција. Рустикален Мермер Изглед. Дебелина Од 1,2 мм - Плочка. 1 Година Ограничена Гаранција. Едноставна Самостојна Инсталација за Кора и Стап. 20 квадратни стапки по кутија (20 плочки по кутија). Станбена Употреба. За употреба во затворени простории и само во средини контролирани од температурата. Погледнете Го Упатството За Инсталација за детални упатства. Потребни Алатки : Мерна Лента, Молив, Помошен Нож, Препорачани Алатки : Ролна Од Линија Со Креда, Исправен.

За производот

Купувачите избираат и