.

.

Викерман 14 Тиркизна Бисер Сјајот Магнолија Вештачки Божиќ Матични, По Торба

Викерман 14 Тиркизна Бисер Сјајот Магнолија Вештачки Божиќ Матични, По Торба

DEN 351.68

Од стока
Достапно.

Викерман 14 " Тиркизна Бисер Сјајот Магнолија Вештачки Божиќ Матични. Вклучете го ова прекрасно Стебло Од Магнолија во вашето празнично дрво или централно место на масата. Ова пенливо цветно стебло е изработено од издржлив Полиестер, има бисер завршен 8 " цветна глава, стебло завиткано во хартија и има брилијантни сјајни акценти. Тоа е одличен додаток на секој проект Или аранжман За украсување На Празници. Вклучува 3 парчиња по пакување. Изработени Од Издржлив Полиестер. Хартија Завиткана Жица Стеблото. 8 " цвет главата. Вклучува 3 парчиња по пакување.

За производот

Купувачите избираат и