.

.

Ватиран Конец 220ид-Шума Грин, Пк 5, Гутерман

Ватиран Конец 220ид-Шума Грин, Пк 5, Гутерман

DEN 223.84

Од стока
Достапно.

ШУМА ГР-НИШКА ВАТЕНКА 200М Гутерман-Ватиран Конец. 100% памучна ватенка. Екстра силен со специјална завршница на глечерот што дава дополнителна сила и гарантира дека никогаш не се заплеткува. Погоден само за рачно шиење. 219иди/200 метри.

За производот

Купувачите избираат и