.

.

Дин Еџ Бас Гитара Со 5 Жици-Табла Со Прсти Од Розово Дрво-Класична Црна Боја

Дин Еџ Бас Гитара Со 5 Жици-Табла Со Прсти Од Розово Дрво-Класична Црна Боја

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Карактеристики : Вратот : Mapleneck Тип : Болт-On Neck Профил : CFingerboard : Rosewood Inlays : Abalone Точка# На Frets : 24 Knobs : Chrome Dome Hardware Боја : Chrome Pickup (Вратот) : Dmt Дизајн Pickp (Мост) : Dmt Дизајн Врзување : None Finish : Slosscolor : Класичен Blackdesign Функција : 5 Стринг Дин Работ 1 5-Стринг Бас Гитара - Розово Дрво Прст - Класичен Црн.

За производот

Купувачите избираат и