.

.

Колекцијата За Украсување На Домот Ступел Блажени Се Оние Елегантни Темносини И Бели Ѕидни Плакети Уметност, 0. 15

Колекцијата За Украсување На Домот Ступел Блажени Се Оние Елегантни Темносини И Бели Ѕидни Плакети Уметност, 0. 15

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД МДФ. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвен за закачување без потреба од инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да не се оштети при транзит. Димензии : 10 х 0,5 х 15 Инчи. Литографско Печатење Монтирано На Цврст МДФ Од 0,5 Инчи (дрво) - Рачно Завршено И Подготвено За Закачување. Прославете ја вашата вера со нашите живописни ѕидни плочи. Дизајн На Тара Мос.

За производот

Купувачите избираат и