.

.

Тр Преклопна Моторизирана Неблагодарна Работа со Bluetooth FTMS, Копчиња За Контрола На Рачката, Вграден Звучник и Аудио-Приклучок

Тр Преклопна Моторизирана Неблагодарна Работа со Bluetooth FTMS, Копчиња За Контрола На Рачката, Вграден Звучник и Аудио-Приклучок

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Претходно поставените копчиња за конзола за брзина и наклон се достапни за брза и лесна контрола на вашите тренинзи. Наклон опсег : 0 - 12 нивоа. Опсегот на брзина на чукање на срцето до 12 милји на час. Интегрираниот дизајн на кочија со транспортни тркала овозможува практично складирање и мобилност кога е преклопен. Врзаниот безбедносен магнет клип се прицврстува на појасот и ја запира единицата во случај на пад, истовремено обезбедувајќи заштита од употреба без надзор со тоа што ќе го чувате на безбедно место. Висококвалитетните вградени звучници го олеснуваат слушањето на вашите омилени мелодии, а вентилаторот за ладење ве одржува удобно. Повеќе ДЕТАЛИ опсег На Брзина : 0 -12 милји на час. Лесно прилагодете го темпото и наклонот со копчињата за директен пристап на конзолата или контролите за брзина и наклон на рачката. 12 различни нивоа на наклон. Плус, со bluetooth корисниците на FTMS го добиваат крајниот тренинг со поврзување со популарни апликации од трети страни. Ограничување на тежината : 350 фунти. Заварената челична рамка со тежок мерач е покриена со доживотна гаранција.Максимизирајте ги домашните тренинзи со ПРЕКЛОПНАТА неблагодарна работа XTERRA FITNESS TRX3500. Собрани димензии : 77. Решетката за читање го одржува материјалот за читање под совршен агол на гледање. Преклопени димензии : 51. Комбинира квалитет, перформанси и одличен изглед со врвните карактеристики што ги посакувате во домашна неблагодарна работа. 2 Години Палуба . Технологијата за амортизирање на палубата XTRASoft, преголемата површина за трчање од 20" x 60" и 12 нивоа на наклон се вклучени во долгата листа на премиум карактеристики.

За производот

Купувачите избираат и