.

.

Зимски нараквици за машка ткаенина Докерс со компатибилност на допир на допир на смартфон

Зимски нараквици за машка ткаенина Докерс со компатибилност на допир на допир на смартфон

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Машките ракавици на Докерс нудат не само заштита од елементите, туку и изјава за стил. Подигнете ја вашата модна игра, извадете доверба и останете пријатно без разлика каде одите. Нараквиците за машки докер ќе бидат ваш основен додаток за ладно време што комбинира стил, удобност и функционалност за да ги задржите рацете топли и вашиот изглед на точка. Овие нараквици се дизајнирани да обезбедат да останете пријатни и елегантни, дури и кога температурата паѓа. Класичен стил : Овие зимски нараквици на ткаенини се дизајнирани со вашата удобност во умот. Меката ткаенина обезбедува нежно, привлечно вклопување, овозможувајќи ви да уживате во денот без втора мисла за вашите раце . Супериорна топлина : Останете удобно топло за време на студените денови со овие нараквици. Изработени со висококвалитетни материјали, тие обезбедуваат одлична изолација, држејќи ги вашите раце тостични во ладни услови . Компатибилност на екранот на допир : Останете поврзани дури и во студот со прстите компатибилни со допир. Одговор повици, испраќајте пораки или движете се низ вашите омилени апликации без да ги отстраните вашите ракавици . Квалитет на Докерс : Докерс е познат по квалитет, а овие нараквици не се исклучок. Тие се направени да траат, осигурувајќи се дека остануваат сигурен дел од вашата гардероба за следните сезони . Прецизно вклопување : Овие нараквици се дизајнирани за оптимално вклопување, обезбедувајќи флексибилност, истовремено обезбедувајќи привлечно и удобно чувство. Нема потреба да се жртвува утеха за стил.

За производот

Купувачите избираат и