.

.

Медисон Хана Геометриска Област Килим, Сиво Злато, 9' 12'

Медисон Хана Геометриска Област Килим, Сиво Злато, 9' 12'

DEN 8656.00

Од стока
Достапно.

За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Висина на купот : 0,35 инчи. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. Заштедете Пари. Ние се потрудиме да ви обезбедиме.

За производот

Купувачите избираат и