.

.

ХЕНГС СВ1113-Г Зефир Хи-Брзина Пропустливи, Бела

ХЕНГС СВ1113-Г Зефир Хи-Брзина Пропустливи, Бела

DEN 1715.04

Од стока
Достапно.

Карактеристики вентилација на свеж воздух : вртењето на чудакот обезбедува голема површина за вентилација, пропушта воздух и ги задржува инсектите надвор вклучува непроѕирна бела пластична рамка за капак лесно се инсталира и е изработена од тешка алуминиумска истиснување за да се обезбеди сигурна работа зависна од монтирање со капак отпорен на истекување и рамка затегната од временските услови вклучен бел гарнир вентилациски материјал : алуминиумски екран : пластичен тип на лидопенинг : прирачник-шку : ксао514081 има вентилација на свеж воздух : вртењето на чудакот обезбедува голема површина за проветрување, пропушта воздух и ги држи инсектите надвор. Вклучува непроѕирен бел пластичен капак. Цврстата рамка лесно се инсталира и е изработена од тешко истиснување на алуминиум за да се обезбеди сигурно монтирање. Сигурна работа со капак отпорен на истекување и временска рамка. Вклучен е бел гарнир. Спецификации Боја : Бела. Тип : Излез Пропустливи. Материјал : Алуминиум. Екран : Пластичен Капак. Тип На Отворање : Прирачник. - ШКУ : КСАО514081.

За производот

Купувачите избираат и