.

.

Патување Колекција Женски Бинди Зашилен Прст Маче Пета Пумпи

Патување Колекција Женски Бинди Зашилен Прст Маче Пета Пумпи

DEN 607.84

Од стока
Достапно.

Совршенството на зашилениот прст доаѓа со Петицата Бинди со Колекција На Патувања. Оваа класична потпетица за мачиња има елегантен зашилен прст со странични исечоци и дизајн на лак со раб. Единствена и класа се комбинираат за да ја направат оваа прекрасна пета. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на пумпи ќе ве пуштат да одите од забавна ноќ со девојките до враќање назад и релаксирање на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на петицата : 1 1/2-инчен. Тип На Пета : Маче Пета . Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Манжетна На Глуждот. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Вештачки Велур. Надворешен материјал : Вештачки Велур над Синтетички. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Повик. Фустан.

За производот

Купувачите избираат и