.

.

Каролини Богатства BB2908RUG Гранд Басет Грифон Vendeen Среќен Божиќ Дрво Машина Перат Меморија Пена Мат, X

Каролини Богатства BB2908RUG Гранд Басет Грифон Vendeen Среќен Божиќ Дрво Машина Перат Меморија Пена Мат, X

DEN 479.84

Од стока
Достапно.

Каролини Богатства BB2908 RUG Grand Basset Griffon Vendeen Среќен Божиќ Дрво Машина Перат Мемориска Пена Мат, 19 X Машина Перат Мемориска Пена мат кој се одликува раса специфични Petit Basset Griffon Venden уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со Оваа Божиќна украсна Подлога. Оваа Подлога За Мемориска Пена Што Може Да се Пере во Машина е од колекцијата Богатства На Каролин Среќна Новогодишна Елка. Уметнички дела на подот од вашата бања. Кадифен врв и многу удобен на допир. Ова Е Машина За Перење бања или кујнска подлога која е направена со Мемориска пена. Се одликува со горната површина во коралното руно и е направена со 100% микрофибер ткаенина. Целата површина е мемориска пена со целосна перница, обезбедувајќи врвна удобност. Долната страна на подлогата има површина што НЕ се лизга СБР за најдобра безбедност и погодност. Мери 19 инчи на 27 инчи и Гордо Е Отпечатен во САД со уметнички дела од нашите лиценцирани Уметници. Дизајнот е обоен во влакната на килимот за долготрајна слика. Измијте во ладна вода и исушете ја во машината за сушење на ниска температура. Следете ги упатствата за нега на ознаката на производот. Оваа Подна Подлога е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Меморија Пена Анти - Замор Мат.

За производот

Купувачите избираат и