.

.

Ergотрон Училница Кошничка 24-220-TeachWell Дигитални

Ergотрон Училница Кошничка 24-220-TeachWell Дигитални

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Ergотрон 24-220-055 компактен а/В центар ги консолидира сите ваши технолошки алатки на една количка за мобилна училница : лаптоп ИЛИ ЛЦД/ПРОЦЕСОР, тастатура и глушец, пренослива камера за документи, уред за проекција и многу повеќе. Не-врзете се од биро или подиум и движете се секаде каде што е потребно за да испорачате заедничка наставна програма. Компјутерска количка за седење за училници; Сместува лаптопи, таблети, камери, двд-плеери за да се претворат во медиумска количка за настава во училница; Обезбедува прилагодливост на висината без блокирање на видното поле за учениците.

За производот

Купувачите избираат и