.

.

20ОД 7ИД 1 2 П Дејзи Архитектонски Одделение Пвц Прободен Тавански Медалјон, Антички Бледо Злато

20ОД 7ИД 1 2 П Дејзи Архитектонски Одделение Пвц Прободен Тавански Медалјон, Антички Бледо Злато

DEN 4735.36

Од стока
Достапно.

Нашите четкани вештачки метални медалјони не само што траат долго, туку нудат најголема елегантна декорација на вашиот дом. Пвц материјалот ви дава долготраен и лесен за инсталирање производ, додека обичајната рачно завршена метална текстура ви ја нуди софистицираната фокусна точка што ја барате. Димензии : 20"од х 7"ИД х 1/2" П.Уникатни И реални четкани метални завршетоци. Неколку сложени и украсни филигрански дизајни. Може да се користи за таванот тела, како таванот изјава парче, или како ѕид мотив. Лесен, лесен за инсталирање и долготраен. Достапни се модерни, современи и елегантни опции.

За производот

Купувачите избираат и