.

.

Поли Џеб Спомен Колекција Сирена Соништа Компактен, Кукли И Носен Накит, Колекционерска Играчка

Поли Џеб Спомен Колекција Сирена Соништа Компактен, Кукли И Носен Накит, Колекционерска Играчка

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Колекцијата За Спомен На Џебот Поли ја враќа магијата на класичните фаворити на обожавателите од трезорот На Џебот На Поли херитиџ-некои никогаш не се видени компакти, а други се ажурирани рекреации. Компактниот доаѓа во специјална колекционерска кутија со Ознака За Збирка Спомен и уметнички дизајни на меурчиња совршени за прикажување. Некои никогаш не се видени компакти, а други се ажурирани рекреации!. Колекционерски прстен "бисер" откриен во школка го оживува компактот и е совршен спомен за секој колекционер на Поли џеб. Компактниот доаѓа во специјална колекционерска кутија со уникатна ознака За Собирање Спомен, совршена за прикажување! Боите и украсите може да варираат. Ова Поли Џеб Спомен Колекција Сирена Соништа компактен е од сводот за собирање и никогаш досега не бил виден! Отворете го компактот за да откриете шарен подморски свет со брилијантно обоена холографска позадина што навистина трепери, 2 кукли сирена, волшебен ковчег со богатство со прекрасна златна завршница и школка што се отвора за да го открие совршениот прстен"бисер" за носење и собирање. Прави одличен колекционерски подарок за празниците, специјални прилики, собирање и ќе им се допадне на љубителите на Поли џеб од сите возрасти. Исто така, прави одличен колекционерски подарок за празниците, специјални прилики и за љубителите на Поли џеб од сите возрасти.

За производот

Купувачите избираат и