.

.

Hotешка шут фантомска ракавица, RealTree Xtra, X-Large

Hotешка шут фантомска ракавица, RealTree Xtra, X-Large

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Овој фин производ ви дава дополнителен предност што ви треба со вашата рекреација на отворено. Направено од екстремно издржливи материјали, овој производ е направен да ги трае тестовите на времето, употребата и секојдневното абење и солза. Hotешка шут Фантомска ракавица, Real Tree Xtra, X-Large : Од доверливото име на Hot Shot. Поли/спандекс ткаенина. Силиконски принт за засилен зафат. Екран на допир е способен.

За производот

Купувачите избираат и