.

.

Аспен Доротеа Цветни Површина Килим, Сина Портокалова, 6'9'

Аспен Доротеа Цветни Површина Килим, Сина Портокалова, 6'9'

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Висина на купот : 0,5 инчи. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Платнена подлога, подлога за тепих (се продава одделно) се препорачува за да се спречи менување и лизгање.

За производот

Купувачите избираат и