.

.

Јамки кардиган за Жени Модаumn И Зима Секојдневен Џемпер Со Еднобојни Џемпери Со Долги Ракави Блуза Кардиган

Јамки кардиган за Жени Модаumn И Зима Секојдневен Џемпер Со Еднобојни Џемпери Со Долги Ракави Блуза Кардиган

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Големина : Л Големина.86" Ракав : 56см/22.Женска Мода Aut И Зима Секојдневен Џемпер Со Еднобојни Џемпери Со Долги Ракави Блуза Кардиган карактеристики : 1.08" Црн петок Сајбер понеделник Царинење Зделки 2022!.Карактеристики : Долг Ракав ,Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Зимски секојдневен Џемпер.43" Ракав : 57см/22. Кардиган Џемпери За Жени. Големина : М Големина.28 "Ракав : 55см/21. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Винтергендер : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : полиестерстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови Големина : С Големина.Материјал : Акрилик(Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен).Џемперот го прави посекси и попривлечен за носење. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 82см/32.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.

За производот

Купувачите избираат и