.

.

Базен-Поздравниот Тркач - Моторизиран Базен Безделник

Базен-Поздравниот Тркач - Моторизиран Базен Безделник

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Зошто едноставно плови кога можеш да возиш? Поздравниот Тркач покрај Базен Е моторизирана лежалка за базен што ќе направи револуција во начинот на кој се релаксирате (и играте!) во базенот. Одликувајќи се со двојни пропелери и тешка пвц конструкција, Тркачот За Прскање е изграден за држење и транспорт на патник од 250 килограми. Возете Напред, Назад, Лево, Десно - преместете Се на сончево место или придвижете се до сенката-Тркачот За Прскање ве става на возачкото седиште! Изработени од издржлив Винил Држи до 250 фунти лице, Бара 12 Д Батерии (не се вклучени).

За производот

Купувачите избираат и