.

.

Група Кабинетот Жица Кошница Фиока Организатор, Греј

Група Кабинетот Жица Кошница Фиока Организатор, Греј

DEN 367.52

Од стока
Достапно.

Лизгачка корпа за лесен пристап во ограничен простор две фиоки. Одлично за организација на кујна, бања и простории за складирање. Добијте повеќе простор во кабинетот, оставата, чајната кујна или дури и отворен простор.Цврста метална конструкција Со Класичен Лизгачки Премаздимензија : 14" L x 8" W x 12.75 " H Кабинет Кошница Организатор Фиока.

За производот

Купувачите избираат и