.

.

Уникатен рибарски рибар Позитано килим 8 '0 10' 0 , беж

Уникатен рибарски рибар Позитано килим 8 '0 10' 0 , беж

DEN 3696.00

Од стока
Достапно.

Донесете парче од морето во затворено со морските мотиви на колекцијата Позитано. Овој разигран килим доаѓа во неколку форми и големини, така што е доволно разноврсен за секоја просторија. Шарени кои, starвезди и морски желки го украсуваат овој фасцинантен килим. Беж 8 '0 x 10' 0. Полипропилен. Машински изработени. Област килим. Турција. Семејна соба; Домашна канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска соба; Спална соба. 0,5 инчи. Упатства за нега : Вакуум редовно и самото место чисто. За да се отстранат сите набори, флип килим наопаку и се тркалаат во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно во рок од неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може да варираат малку.

За производот

Купувачите избираат и