.

.

Јуелијанкси Божиќна Женска Мода О-Вратот Краток Ракав Обична Симпатична Празнична Кошула

Јуелијанкси Божиќна Женска Мода О-Вратот Краток Ракав Обична Симпатична Празнична Кошула

DEN 287.84

Од стока
Достапно.

88"рамо : 49cm/19.74" Натпревар : Совршено За Жените Да Ја Носат Оваа Маица Со Хеланки, Фармерки И Чизми. Сезона : Пролет Лето Aut Пол : Жени Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Лежерна должина На Ракавот : Краток Ракав Одговара : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 компјутер Женски Блуза Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големини : Големината На Големината На Големината на Големината На Sizeus Sizeeu Sizebustshoulgthxxxl141844114см/44,88"49см/19,29"73см/големина 28. БЕСПЛАТНО ВРАЌАЊЕ : поддржуваме 90-дневно бесплатно враќање, само однесете го дома и пробајте го и чувајте го ако ги сакате овие женски врвови.

За производот

Купувачите избираат и