.

.

Cheers.US Божиќ Мачка Играчки Порибување-Миленичиња Мачка Избрани Затворен Интерактивни Играчки Со Топката Кадифен Риба Х-Мас Подарок Во Собата За Маче Писе

Cheers.US Божиќ Мачка Играчки Порибување-Миленичиња Мачка Избрани Затворен Интерактивни Играчки Со Топката Кадифен Риба Х-Мас

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Спецификации : . . комплетот подароци за чорапи вклучува висококвалитетен разигран асортиман на топчиња, глувци и кадифни играчки, ѕвонче, риба. . омилените играчки на вашата мачка во празничен чорап. Подготвен да даде На Божиќ наутро. . t Stocking е 11" во должина. Играчките би биле најдобра големина за мали и средни и големи мачки. . дајте како подарок и мачката ќе го сака! Различни текстури, материјали и звуци. . полнети Со Божиќна забава и расположение, има по нешто за секоја мачка над каминот оваа година!. . т . . наслов Име : Миленичиња Мачка Играчки Во Собата. . материјал : Кадифен, Метал, Пластика, Ткаенина. . карактеристики : Симпатична, Порибување Дизајн, Миленичиња Играчки. . Големина на чорап : 29см х 13,5 см х 3см/11,4 "х 5,3" х 1,2 " (Прибл.). . т . . тноти : . . поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. . ве молиме дозволете мала разлика во димензијата поради различно рачно мерење. . т . . пакетот Вклучува : . . Комплет подароци за порибување Играчки За Миленичиња вклучува висококвалитетен разигран асортиман на топки, глувци и кадифни играчки, ѕвонче, риба. Вашите мачки омилени играчки во празник порибување. Подготвен да даде На Божиќ наутро. Порибувањето е 11" во должина. Играчките би биле најдобра големина за мали и средни и големи мачки. Подарете како подарок и мачката ќе го сака! Различни текстури, материјали и звуци. Полнети Со Божиќна забава и расположение, има по нешто за секоја мачка над каминот оваа година!.

За производот

Купувачите избираат и