.

.

Силиконски Тарнер Сергреј, Кујна Нелеплива Шпатула, За Палачинка За Колаче

Силиконски Тарнер Сергреј, Кујна Нелеплива Шпатула, За Палачинка За Колаче

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Карактеристики : со дизајн на висечка дупка, за лесно складирање.Изработени од врвен нерѓосувачки челик и силикон, антикорозивни, не-деформации, безбедни и издржливи.Designономскиот дизајн на рачката ви нуди поудобно користење experience.It може да се користи за ресторан, хотел, дом, итн, совршен за готвење дома или за комерцијална употреба.Специјален силиконски дизајн за подобро блокирање на топлина и нелеплива функција, лесен за чистење.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Тип : Силиконски Шпатуламатеријал : Нерѓосувачки Челик + Силиконска Боја : како што е прикажано на сликата големина : Прибл.34х10см / 13, 4х3, 9ин Тежина : Прибл.117г/4.1 озапликација : Се Користи Како Листа на шпатули : 1 х Силиконски Шпатуланоте : 1. Бидејќи имаше рачно мерење, големината може да има разлика од 1-2 инчи.2. Бојата може да биде малку поинаква поради состојбата или светлината или различниот монитор. Designономскиот дизајн на рачката ви нуди поудобно користење искуство. Со дизајн на висечка дупка, за лесно складирање. Изработени од врвен нерѓосувачки челик и силикон, антикорозивни, не-деформации, безбедни и издржливи.

За производот

Купувачите избираат и